JULIEN GUSTAVE GAGLIARDINI. Olja på duk, 2 bondkvinnor, Frankrike, signerad Gagliardini, 1800-tal.

284413. JULIEN GUSTAVE GAGLIARDINI. Olja på duk, 2 bondkvinnor, Frankrike, signerad Gagliardini, 1800-tal.

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 531