MORTLAR, gjutjärn och malm. Bland annat Westerås Metallfabrik, 18/1900-tal.

284405. MORTLAR, gjutjärn och malm. Bland annat Westerås Metallfabrik, 18/1900-tal.

Höjd 5.5-15 cm.

3 st. saknar stöt.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5.5-15 cm.

3 st. saknar stöt.

Antal besök: 1 169