TAKLAMPA, i glas och gulmetall, 1900-tal.

284383. TAKLAMPA, i glas och gulmetall, 1900-tal.

Taklampa med kupa av glas. Höjd till kopp ca 50 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 671