SALSSKÅP, E.Höglund, Vetlanda.

284379. SALSSKÅP, E.Höglund, Vetlanda.

Längd 132 cm, bredd 45 cm, höjd 160 cm.

Fanerskador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, slitage.

Antal besök: 1 671