MODELLFARTYG, "Bluenose", Kanada, tvåmastad, 1900-tal.

284343. MODELLFARTYG, "Bluenose", Kanada, tvåmastad, 1900-tal.

Total höjd 86,5 cm
Längd cirka 89 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 86,5 cm
Längd cirka 89 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 289