MOPED, Jawa, automatic.

MOPED, Jawa, automatic.
2843220. MOPED, Jawa, automatic.

1980-tal.

Bruksslitage, fungerar enligt inlämnare men svårstartad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1980-tal.

Antal besök: 3 358