SKULPTURER, ebenholtz, 2 stycken, 1900-tal.

284316. SKULPTURER, ebenholtz, 2 stycken, 1900-tal.

Madonna med barn, höjd 73 cm
Orientalisk flöjtspelerska, höjd 47 cm.

Bruksslitage.
Naturliga sprickor i trät.

Gör en kostnadsfri värdering!

Madonna med barn, höjd 73 cm

Bruksslitage.
Naturliga sprickor i trät.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 205