Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ELSI TAPPER. Vinterlandskap, akvarell, signerad EeT.
284312. ELSI TAPPER. Vinterlandskap, akvarell, signerad EeT.
23 x 35 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 35 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 127