ELSI TAPPER. Vinterlandskap, akvarell, signerad EeT.

284312. ELSI TAPPER. Vinterlandskap, akvarell, signerad EeT.

23 x 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 127