EMIL LEMON. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad.

284298. EMIL LEMON. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad.

37 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 44 cm.

Antal besök: 5 898