SERVISDELAR, porslin, 3 stycken, bland annat "Grön Anna".

284285. SERVISDELAR, porslin, 3 stycken, bland annat "Grön Anna".

Bringare, "Grön Anna", Rörstrand, höjd 1,5 cm
Skål, "Grön Anna", Rörstrand, diameter 20,5 cm
Soppterrin, "Klöfver", Gustavsberg höjd 24 cm.

Bruksslitage.
Mindre spricka i skål.
Terrin med krackeleringar på lockets insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Mindre spricka i skål.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 887