FIGURIN, Buddha, patinerad brons, Thailand.

284262. FIGURIN, Buddha, patinerad brons, Thailand.

Höjd ca 33 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Antal besök: 837