KONSOLLBORD, rokoko-stil, 1900-tal.

284235. KONSOLLBORD, rokoko-stil, 1900-tal.

Konsolbord med skuren dekor och avtagbar stenskiva.

Höjd 61 cm.
Bredd 62 cm.
Djup 33 cm.

Bruksslitage
Repor på skiva
Färgbortfall
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61 cm.
Bredd 62 cm.
Djup 33 cm.

Bruksslitage
Repor på skiva
Färgbortfall
Fläckar.

Antal besök: 1 871