NYSILVERFÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

28423. NYSILVERFÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

Kaffekanna, empirstil.
Soppslev, "Empire".
Kannans höjd ca 30 cm.

Gravyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, empirstil.
Soppslev, "Empire".
Kannans höjd ca 30 cm.

Gravyr, bruksslitage.

Antal besök: 482