TAKLAMPA, målad metall, industridesign, 1900-talets mitt.

284216. TAKLAMPA, målad metall, industridesign, 1900-talets mitt.

Höjd 35, diameter 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35, diameter 30 cm.

Slitage.

Antal besök: 646