EMIL FRIBERG. vilande kvinna, pastell, signerad Emil Friberg cop, 1900-tal.

284198. EMIL FRIBERG. vilande kvinna, pastell, signerad Emil Friberg cop, 1900-tal.

Kopia efter 1700-tals målning
77 x 97 cm.

Vågig papp, skadad i högra övre hörn.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopia efter 1700-tals målning
77 x 97 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 130