Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
BARSKÅP, i form av jordglob, 1900-tal.
28409. BARSKÅP, i form av jordglob, 1900-tal.
Höjd ca 98 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 98 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
3 746