BO ÅKE ADAMSSON. Färglitografi, vaktparad vid slottet, signerad, numrerad 168/160.

284075. BO ÅKE ADAMSSON. Färglitografi, vaktparad vid slottet, signerad, numrerad 168/160.

Bo Åke ADAMSSON (1941). 55x66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bo Åke Adamsson (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Bo Åke Adamsson (Född 1941)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 198