Bland annat från Skultuna och Carl Keijser & Co, Westerås. 2 st från Nils Petter Linderberg, Sundswall, numrerade 5 respektive 6. Höjd 5,5 - 11,5 cm.
Bruksslitage, slagmärken, repor, fläckar.