CECILIA B. GRÖNING. Färglitografier 2 st, "Scout about" och "Grace of Toscana", signerade och numrerade 93/150, 101/150.
284033. CECILIA B. GRÖNING. Färglitografier 2 st, "Scout about" och "Grace of Toscana", signerade och numrerade 93/150, 101/150.
50x40 cm.
Ej examinerade ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x40 cm.
Ej examinerade ur ram.
Leiflers Auktionshus
1 570