VAS samt FAT, stengods, "Reptil" Stig Lindberg Gustavsberg.

283979. VAS samt FAT, stengods, "Reptil" Stig Lindberg Gustavsberg.

Vas gul höjd 22,5 cm.
Fat vit längd 27 cm.

Slitage. Märken. Fat med avslag/bottenagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas gul höjd 22,5 cm.
Fat vit längd 27 cm.

Antal besök: 781