BYRÅ i lövträ, i rokoko-stil, 1900-tal.

283969. BYRÅ i lövträ, i rokoko-stil, 1900-tal.

Byrå i lövträ med med stenskiva med två lådor med mässingsbeslag.

Höjd 74 cm.
Bredd 61 cm.
Djup 31 cm.

Bruksslitage
Avslag
Märken
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.
Bredd 61 cm.
Djup 31 cm.

Bruksslitage
Avslag
Märken
Repor.

Antal besök: 1 831