BÄNK i ek, "Tokyo", Yngvar Sandström, Triva-serien, , NK:s verkstäder i Nyköping, 1900-talets andra hälft.

283962. BÄNK i ek, "Tokyo", Yngvar Sandström, Triva-serien, , NK:s verkstäder i Nyköping, 1900-talets andra hälft.

Längd 140 cm
Bredd 42 cm
Höjd 35 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm
Bredd 42 cm
Höjd 35 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 2 196