PETER DAHL. Utställningsaffisch CM Bellman Fredmans epistlar, signerad färglitografi, Konstfrämjandet och Galerie Aix, Stockholm.

283931. PETER DAHL. Utställningsaffisch CM Bellman Fredmans epistlar, signerad färglitografi, Konstfrämjandet och Galerie Aix, Stockholm.

Bladstorlek 62 x 44,5 cm.

Ej ramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 62 x 44,5 cm.

Ej ramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 352