VÄGGVITRINSKÅP, målat trä, 1900-talets första hälft.

283900. VÄGGVITRINSKÅP, målat trä, 1900-talets första hälft.

Senare bemålning, 6 glashyllplan varav 1 med dålig passform, längd 69, bredd 25, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 879