STOLAR, ett par, samt pall, Nk, 1930-tal.

283867. STOLAR, ett par, samt pall, Nk, 1930-tal.

Stolar rygghöjd 80, sitthöjd 46 cm
Pall längd 56, bredd 38, höjd 46 cm.

Bruksslitage, repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 127