BYRÅ i rokokostil, 1800-talet.

283819. BYRÅ i rokokostil, 1800-talet.

Bemålad byrå i rokokostil med mässingsbeslag och toppskiva i trä med marmorimitation. Tre utdragbara lådor.
Höjd 78 cm.
Bredd 71 cm.
Djup 44 cm.

Märken, repor och skav på toppskiva
Kraftiga torrsprickor
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.
Bredd 71 cm.
Djup 44 cm.

Kraftiga torrsprickor
Nyckel saknas.

Antal besök: 1 876