ROLAND SVENSSON. "Fyrmastriggare pejlar Tristan da Cunha i Sydatlanten", färglitografi, signerad Roland S, numrerad 399/450.

283754. ROLAND SVENSSON. "Fyrmastriggare pejlar Tristan da Cunha i Sydatlanten", färglitografi, signerad Roland S, numrerad 399/450.

Bildmått: 43 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 43 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 264