SAMLARTALLRIKAR, 42 st, jultallrikar, Royal Copenhagen, åren 1951-1991.

283747. SAMLARTALLRIKAR, 42 st, jultallrikar, Royal Copenhagen, åren 1951-1991.

Jultallrikar märkta Royal Copenhagen, Danmark. Tallrikar från 1951-1991, samt dublett för år 1972.

Andra sortering på tallrikar: 1955, 1954, 1952, 1953, 1971, 1969. Övriga är första sortering.

Diameter 18 cm.

Repor
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm.

Repor
Bruksslitage.

Antal besök: 10 739