MATTA, rölakan, signerad, 310 x 197 cm.

283742. MATTA, rölakan, signerad, 310 x 197 cm.

Vävd med inspiration av Märta Måås Fjetterströms mönster "Ståndaren".

Slitage, skadat hörn. Delvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 643