STEREOMÖBEL. Sony.

STEREOMÖBEL. Sony.
283715. STEREOMÖBEL. Sony.

Inköpt 90-tal.
LP, CD, kassett och radio. Två högtalare.
Ett antal CD- och LP-skivor medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
283715. STEREOMÖBEL. Sony.

Inköpt 90-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 717