Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Klockor & Ur
Golvur
GOLVUR, vitmålat med bronseringar, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.
283707. GOLVUR, vitmålat med bronseringar, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.
Höjd 200 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 200 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
2 108