283700. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, gustaviansk stil, "Haupt kopia", snickare Rickard Nordström, Nord-möbler, Högsjö, 1990.
Höjd 87 cm
Bredd 108 cm
Djup 51 cm
Dokumentation medföljer
Signerad och numrerad på en guldplatta.
Obetydligt bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.