VÄGGKLOCKA, Junghans, 18/1900-tal.

283691. VÄGGKLOCKA, Junghans, 18/1900-tal.

Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 81 cm
Bredd 34 cm.

Åldersslitage.
Urtavla krackelerad.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 81 cm
Bredd 34 cm.

Åldersslitage.
Urtavla krackelerad.
Ej genomgången.

Antal besök: 4 872