HERRARMBANDSUR, Seiko, Presage chronograph.

283580. HERRARMBANDSUR, Seiko, Presage chronograph.

Skinnarband, datum, alarm.
Diameter cirka 36 mm med kronan.

Skada/slitage på armband.
repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnarband, datum, alarm.

Skada/slitage på armband.
repor.

Antal besök: 1 077