LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämpel.

283560. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämpel.

Två st trearmade ljusstakar/kandelabrar. Fylld fot. Stämplade 830S, oidentifierbar stämpel, 379, svensk kattfot.

Höjd 19 cm.
Totalvikt, inkl ca 1060 gram.

Repor
Bruksslitage
En stake bär beläggning vid ljushållare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.
Totalvikt, inkl ca 1060 gram.

Repor
Bruksslitage

Antal besök: 1 741