VASER, 2 st, keramik, Gunnar Nylund Rörstrand samt Klase Höganäs.

283555. VASER, 2 st, keramik, Gunnar Nylund Rörstrand samt Klase Höganäs.

Vas med hänkel signerad R, G.N SWEDEN, ASU höjd 14 cm.
Vas signerad Klase Höganäs, stengods höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 506