TRÄTUNNA, stor, 1900-tal.

TRÄTUNNA, stor, 1900-tal.
283554. TRÄTUNNA, stor, 1900-tal.

Diameter 101 cm, höjd 84 cm.

Skador slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 101 cm, höjd 84 cm.

Skador slitage.

Antal besök: 1 401