KAFFESERVIS, 24 delar "Josefin", flintgods, Lisa Larson, Gustavsberg.

283506. KAFFESERVIS, 24 delar "Josefin", flintgods, Lisa Larson, Gustavsberg.

12 st koppar, höjd 7,5 cm, bredd 11 cm.
12 st fat, 15,5 cm.

Bruksslitage. Nagg på kopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st fat, 15,5 cm.

Bruksslitage. Nagg på kopp.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 000