FLADDEMUSFÅTÖLJ, blå galon, 1900-talets mitt.

283455. FLADDEMUSFÅTÖLJ, blå galon, 1900-talets mitt.

Galonsits, svartlackad stålram.

Sits med lagning. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits med lagning. Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 595