SKÅP, renässansstil, 1900-tal.

283436. SKÅP, renässansstil, 1900-tal.

Ek. Överdel med stenskiva. Belysning.
Dörr med blyinfattat glas.
Ca. längd 90, bredd 36, höjd 137 cm.

Bruksslitage. Spricka i glas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dörr med blyinfattat glas.

Bruksslitage. Spricka i glas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 817