MICHAEL QVARSEBO. "Mutation II", blandteknik, signerad och daterad 1978.

283429. MICHAEL QVARSEBO. "Mutation II", blandteknik, signerad och daterad 1978.

54 x 65 cm.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 902