FÅTÖLJ, skinn, H.W Klein för Bramin Möbler, Danmark, 1960-tal.

283411. FÅTÖLJ, skinn, H.W Klein för Bramin Möbler, Danmark, 1960-tal.

Fåtölj skinn med snurr, H W Klein, Henry Walter Klein 1919-1969, Danmark.

Bruksslitage, saknas 3 st knappar sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 730