Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
KARAFF, glas, troligen Empoli, Italien, 1900-talets andra hälft.
28337. KARAFF, glas, troligen Empoli, Italien, 1900-talets andra hälft.
Inköpt på NK, 65 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Inköpt på NK, 65 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 662