CHIFFONJE, TIDIGT 1900-TAL.

CHIFFONJE, TIDIGT 1900-TAL.
283351. CHIFFONJE, TIDIGT 1900-TAL.

Höjd 118, längd 110, bredd 40 cm, smålådor i masurbjörk.

Bruksslitage, lås saknas i översta lådan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 656