BORD, design Jens Quistgaard, Källemo, omkring 1900-talets mitt.

283316. BORD, design Jens Quistgaard, Källemo, omkring 1900-talets mitt.

Vändbar skiva med en skålad sida. Diameter 49,5, höjd 43,5 cm.

Obetydligt slitage. Kommer i originalkartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 324