FICKKNIVAR, 3 st, mässing samt stål, 18/1900-tal.

283307. FICKKNIVAR, 3 st, mässing samt stål, 18/1900-tal.

1 st märkt LES.
Med skaft i mässing, blad i stål.
Längd i hopfällbart läge 10-11 cm.

Bruks/åldersslitage, rostanlupna, 2 st blad sitter något löst, 1 st blad segt att fälla ut/in.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st märkt LES.

Antal besök: 876