NATACHA PAVEL. 1936-1995, akryl på duk, collage, " L Ántre De La Rein Thalie " signerad, daterad -75.

283285. NATACHA PAVEL. 1936-1995, akryl på duk, collage, " L Ántre De La Rein Thalie " signerad, daterad -75.

Bildens mått 40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens mått 40 x 50 cm.

Antal besök: 1 274