12 kaffeskedar. Märkt Plate extra I:MA SV. N.S.ALP
12 kaffeskedar. Förgyllda. Märkt N.S.ALP
6 kaffeskedar, Märkt PRIMA N:S:ALP
Kaffakanna i tenn. Märkt Thome. Inskription: J G etlichael. 1854.
Normal bruksslitage.
Normal bruksslitage.