PARTI TRÄ, 2 st, bl a slipshängare i bok, Valdomo, Italien.

283233. PARTI TRÄ, 2 st, bl a slipshängare i bok, Valdomo, Italien.

Vägghängare för slipsar i bonad bok
För 21 slipsar
Längd 40 cm
Stämplat Valdomo
Telefonbord i teak med en låda och ett hyllplan
Höjd ca 26 cm
Längd 40 cm
Djup 26 cm.

Bruksslitage
Telefonbord med repor brännmärke? på bordskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 21 slipsar
Längd 40 cm
Stämplat Valdomo
Höjd ca 26 cm
Längd 40 cm
Djup 26 cm.

Bruksslitage

Antal besök: 3 071