GOLVUR, 1800-talets mitt.

28321. GOLVUR, 1800-talets mitt.

Fodral i mahogny. Genombrutet krön. Urtavla i mässing med reliefdekor av växter. Urtavlan märkt "Tempus Fugit". Höjd 174 cm.

Renoverat. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat. Slitage.

Antal besök: 1 143